تاتلیسس ,تلویزیونی ,اعلام ,ابراهیم ,ابراهیم تاتلیسس ,قرار گرفت ,کانال تلویزیونیابراهیم تاتلیسس (زاده ژانویه ۱۹۵۲ در شانلی‌اورفه)، از خوانندگان مشهور ترانه‌های ترکی کشور ترکیه است. مردم در ترکیه نام ایبو را هم برای او استفاده می‌کنند. امپراتور لقب متداولی برای اوست، وی در شهر اورفازاده شده است. پدر او عرب و مادر او کرد تبار بوده است. تازگی‌ها در تلگرام اعلام شده است که فوت کرده ولی صحت آن تأیید نشده.

وی یک تاجر، رستوران‌دار، سازنده شوهای موسیقی تلویزیونی و فعال در زمینه گردشگری است و کانال تلویزیونی مخصوص به خود به نام «تاتلی‌سس» دارد و در پروژهای ساخت‌وساز در کردستان عراق نیز درگیر بوده‌است.

در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۱ میلادی، ابراهیم تاتلیسس در محله شیشلی استانبول از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفت و ترور نافرجام شد. تاتلیسس هنگامی که پس از ضبط برنامه تلویزیونی مشهور خود «ایبو شو» از کانال تلویزیونی «بیاض تی‌وی» خارج می‌شد هدف این حمله قرار گرفت. پس از یک عمل جراحی ۱۲ ساعته پزشکان اعلام کرده‌اند که ممکن است حتی اگر تاتلیسس از این ترور جان سالم به در برد، احتمال دارد باقی عمر خود را فلج باشد و پس از دو هفته اعلام شد وی با خطر جانی جدی مواجه نیست.

بیشتر بخوانید:

http://www.telegram.me/HalaNews

منبع اصلی مطلب : حماسه
برچسب ها : تاتلیسس ,تلویزیونی ,اعلام ,ابراهیم ,ابراهیم تاتلیسس ,قرار گرفت ,کانال تلویزیونی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : ابراهیم تاتلیسس