امارات ,اطهری ,زندان ,داشته ,آزاد ,دوبی ,دوبی آزاد ,زندان دوبی ,امارات متحده ,فرزان اطهریفرزان اطهری مدل مرد ایرانی تبعه سوئد، بعد از ۲ سال و هفت ماه از زندان مرکزی دوبی آزاد شد.

اطهری که به‌عنوان یک مدل بین‌المللی شناخته‌شده بود، اواخر بهار دو هزار و سیزده به اتهام حمل و فروش کوکائین بازداشت شد و باوجود رد اتهامات وارده، از سوی دادگاه بدوی امارات متحده عربی به حبس ابد و پرداخت پنجاه هزار درهم امارات به‌عنوان جریمه محکوم شد. (حکم او می‌توانست اعدام باشد)
در گزارش پلیس امارات آمده بود وی بیست‌ویک گرم کوکائین همراه داشته و در بازجویی پلیس پذیرفته که قصد فروش این مواد را داشته است.

او با تأیید اینکه کوکائین در جیبش داشته است تأکید کرد که قصد مصرف یا فروش این مواد را نداشته و تنها قربانی اعتماد به یک دوست شده که برای او پاپوش درست کرده‌اند. وی در ادامه نامه نوشته بود: «من تقاضای رحم و بخشش دارم چراکه هر کس در برهه‌ای از زندگی‌اش ممکن است دچار خطا و لغزش شود. لطفاً به من کمک کنید تازندگی‌ام را نجات دهم.»

اطهری در فیلم چهل‌سالگی به کارگردانی علیرضا رئیسیان با لیلا حاتمی و محمدرضا فروتن همبازی بود. او دریکی از موزیک ویدیوهای حیفا وهبی (خواننده لبنانی) نیز حاضرشده بود.

در پی انتشار نامهٔ درخواست کمک او سیروان خسروی و بهرام رادان از وی حمایت کردند و خواستار پیوستن علاقه‌مندانشان به کمپ بن آزادی فرزان اطهری شدند.

رأی دادگاه تجدیدنظر امارات در خصوص اطهری ۴/۳۰/۲۰۱۴ صادر شد که حکم حبس ابد را به ده سال زندان کاهش داده بود اما اطهری دیروز بعد از حدود سی‌ویک ماه بازداشت، به مناسبت روز ملی امارات متحده همراه با تعداد دیگری از زندانیان مورد عفو قرار گرفت و از زندان دوبی آزاد شد.

 

منبع: http://www.chekhabar.ir/News/12133/سوپر%20مدل%20جذاب%20ايراني%20از%20زندان%20دوبي%20آزاد%20شد!

منبع اصلی مطلب : حماسه
برچسب ها : امارات ,اطهری ,زندان ,داشته ,آزاد ,دوبی ,دوبی آزاد ,زندان دوبی ,امارات متحده ,فرزان اطهری
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : مدل و بازیگر ایرانی، از زندان دوبی آزاد شد